Site haberleri

 
 
Nurhayat Kocatürk Resmi
Ön Değerlendirme
yazan Nurhayat Kocatürk - 8 Mayıs 2015, Cuma, 14:59
 

Değerli Katılımcılar

 
Çevrimiçi Eğitmen Sertifika Programı'nın ön değerlendirme işlemi sona ermiştir. 
 
Proje dersi ve ödevlerinde eksiklikler olanların, verilen dönütlere bağlı olarak düzeltme yapabilmesi için 15 Mayıs 2015 tarihine  kadar zaman tanınmıştır. Bu tarihe kadar proje dersinize materyal ekleyebilir, düzeltme yapabilirsiniz. 
 
Proje dersini düzenlemeyen, ödev göndermeyen ve etkinliklere katılmayan kişilere herhangi bir dönüt verilmemiştir. Bu kişiler daha sonraki sertifika programımıza tekrar katılabilirler.
 
Puanlarınızı ve dönütleri görmek için ÇESP 7 ders sayfamızı açıp sağ tarafta yer alanayarlar menüsünün altındaki notlar seçeneğini tıklamanız yeterlidir. Bu alanda görünen puanlar almış olacağınız toplam puanın en alt sınırını göstermektedir. Bu puanlara derse devam da eklenerek son şekli verilecektir.
 
Ayrıca; tamamlamış olduğunuz Çevrimiçi Eğitmen Hizmetiçi Eğitim ve Sertifika Programı'mızı değerlendirmeniz ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Görüş ve önerileriniz, programımızın başarısını artırmamız ve doğru güncellemeleri yapabilmemiz açısından bizim için çok önemlidir. 
 

Aşağıdaki anket yaşadığınız e-öğrenme sürecine ilişkin görüşlerinizi almak amacıyla hazırlanmıştır (Gülbahar, 2012). 
Lütfen, ankette yer alan soruları size en uygun gelen seçeneği işaretleyiniz.


Değerli katkınız için teşekkür ederiz.

 ANKET İçin tıklayınız.  (eğer anketi daha önce doldurduysanız, tekrar doldurmanıza gerek yoktur)
 
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi 
Uzaktan Eğitim Merkezi